Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis. Studia ad Didacticam Litterarum Polonarum et Linguae Polonae Pertinentia

Aktualny numer

Tom 11 Nr 315 (2020)
Opublikowany grudzień 29, 2020
Nauczanie języków narodowych w Polsce i w Serbii

Zaproszeni do współpracy serbscy i polscy specjaliści w dziedzinie nauczania języków narodowych, literatury i teatru umożliwiają wgląd w specyfikę problemów metodycznych diagnozowanych przez dydaktyków w Serbii i w Polsce, pozwalają na dokonanie rozeznania w metodach, teoriach i koncepcjach nauczania promowanych przez dydaktyków literatury w krajach słowiańskich. Komparatystyka w obszarze dydaktyki nauczania języków narodowych zyskuje w tym zestawie artykułów kolejny ważny punkt odniesienia.

Ogłoszenia

Jak dokonać autoryzacji tego czasopisma poprzez ORCID ID?

Drodzy Autorzy!

Niniejszy system OJS umożliwia stałą autoryzacje prac opublikowanych w tym czasopismie za pomocą konta ORCID. Dzięki jednkrotnemu przejściu procedury uzyskacie Panstwo następujące korzyści:

 


Więcej…

luty 26, 2020

Kompletna dokumentacja dla użytkownika OJS po polsku!

W związku z publikacją kompletnej instrukcji użytkownika dla niniejszego systemu OJS 3 w wersji polskiej, zachęcamy wszystkich autorów, recenzentów i redaktorów do jej pobrania. Znajduje sie tam opis całego procesu redakcyjnego oraz wszystkich ról. Każda operacja jest zilustrowana zrzutami ekranu i szczegółowymi wskazówkami. Zachęcamy do korzystania. 


Więcej…

luty 26, 2020

Wprowadzenie

Marta Szymańska, Marek Pieniążek

3-4

Uvod

Zorana Opacic

5-7

Introduction

Zorana Opacic

7-9

Статус романа у програмима основних и средњих школа

Слађана Јаћимовић, Валентина Хамовић

127-140

Wyświetl wszystkie wydania